O nás

 

Jsme dva parťáci, teda spíš já, Adriana, a můj největší pomocník. Společně tvoříme Fajnovky od Adri. 

IMG_8017 

Co od Fajnovek můžete očekávat?

- jsou přírodní - v produktech nenajdete žádná "zbytečná éčka", tedy žádné parabeny, silikony, sulfáty a další zbytečnosti, které se dají nahradit přírodní a zdravou alternativou;

- jsou ručně vyráběné;

- výsledné produkty nebyly testované na zvířatech;

- v každé receptuře je něco, co není typické, co je ojedinělé a co dělá produkt kouzelným a jedinečným - v tom je ta síla Fajnovek!

Doufám, že se vám Fajnovky budou líbit, že vám budou přinášet radost a že vám budou pomáhat. Fajnovkové produkty jsou certifikované a mají schválenou provozovnu pro výrobu. Při jejich přípravě dbáme na pečlivý výběr surovin a jejich vzájemný poměr vyvažujeme tak, aby jednotlivé složky byly v harmonii. A jaké je naše motto? "Kosmetika je jako dobré jídlo. Musíš vědět, co přidat, aby to mělo ty správné grády!" 

Děkuji, za každou objednávku, za každou recenzi, která mě posouvá dál k překročení dalších hranic. Díky za to, že jste! ♥ 

Našimi výhradními dodavateli surovin jsou: NATURE - STORE a EKOKOZA. 

P.S.: Sledujte nás na Facebooku, Instagramu, blogu a za chvíli i na Youtube. Budeme vám přinášet zajímavé informace ze světa kosmetiky, rozhovory s odborníky a mnohem víc! A pokud si s něčím nebudete vědět rady, nebo pokud se budete chtít na něco zeptat, tak nám napište na e-mail: info@fajnovkyodadri.cz nebo na Facebook či Instagram.

S láskou,

Vaše Fajnovky od Adri ♥ 

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.