Blog

Certifikace kosmetiky: Jak probíhá a co vše je potřeba splnit?

Chcete si nechat ocertifikovat kosmetický produkt? Víte, co vše to obnáší a co všechno je potřeba splnit a dodat, aby výrobce mohl prodávat svůj produkt? Více informací se dozvíte ZDE.

Opalovací kosmetika: Na co si dávat pozor?

Léto už je tady, sluníčko začíná být ostré, dovolená už je za rohem, a tak je potřeba sáhnout po opalováku. Víte, na co si při výběru opalovací kosmetiky dávat pozor a po čem byste rozhodně neměli sáhnout? To se dozvíte ZDE

 

Dezinfekční gel: Který je vhodný a kterému se raději vyhnout obloukem?

V současné situaci se roztrhl pytel s dezinfekčními gely. Nebylo to ještě tak dávno, co tento produkt byl nedostatkovým, jakmile WHO vydala doporučení na dezinfekci, prodejci neváhali a do svého portfolia zahrnuli i tento produkt. Víte, co ale kupujete? Pojďme se na to podívat trochu zblízka. Více se dozvíte ZDE.

Nová prémiová fajnovková řada! Co obsahuje?

Fajnovkové produkty se rozrostly o pět produktů včetně dvou z PRÉMIOVÉ ŘADY! Proč ale prémiová? V čem je výjimečná? A co znamenají latinské názvy na etiketě? Přesně na tyto otázky vám odpovím v následujícím článku ZDE

Znáte Šampuk? Že ne? Seznamte se!

Koukáte na šampuk a říkáte si, co že to vlastně je, jak ho mám používat, v čem je super a co vlastně znamenají ty latinské názvy ve složení? Právě toto video vám prozradí veškeré informace, které byste o šampuku měli vědět. 

 

Video najdete na Youtube ZDE

 

Jak vznikly Fajnovky - druhá a zároveň poslední část!

Ve druhém článku, který se bude zabývat další části vzniku Fajnovek, se dozvíte, co vlastně takové založení a splnění všech podmínek obnáší.

 

Nastražte oči a klidně si k tomu vezměte antistresový míček, já jich už spotřebovala nejméně deset. :) Nebudu to natahovat, jen si myslím, že není od věci vědět, co to obnáší, než se pustíme do článků přímo o kosmetice. Pokračování článku najdete ZDE.

 

Jak vznikly Fajnovky od Adri

 

Zajímá vás, jak vznikly Fajnovky od Adri a co vše jsme museli zvládnout, abychom mohli spustit e-shop? Přesně o tom je tento první článek na blogu.

 

 

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.